Sunday , 10 March 2024

[Przecieki] Pierwsze trzy miejsca w nowej Odyseji

Wygrzebaliśmy z plików gry pierwsze trzy miejsca, które ukażą się na mapie nowej Odyseji. Pierwsza wydaje się być skórka do Kukulkana, drugą rzeczą prawdopodobnie będzie animowany awatar a trzecia skórka będzie dotyczyła Nu Wy i będzie to tematyka “kosmiczna”. Tydzień pierwszy – Głęboko na wyżynach Majów To była długa i żmudna wędrówka przez wyżyny, ale wkońcu dotarliśmy do pierwszego punktu kontrolnego – The Yucatan Peninsula. Zadokowaliśmy się w Progreso, i ruszyliśmy wgłąb gęstej i wilgotnej dżungli. Nasza ekspedycja skurczyła sie o kilku mężczyzn, ale wkońcu dotarliśmy. Legendy mówią że Yucutan Penisula jest bardzo pięknym miejscem. Opisują to bajki Majów nawiązujące do Węża Dziewięciu Wiatrów, Kukulkana. Gdyby nie to, że byłem swiadkiem i widziałem to miejsce, to nie zapewniałbym Was, że to nie jest tylko mit.  Jak przedostaliśmy się przez gęstą dżunglę, to wielki wąż obudził się ze snu, wzbił się wysoko nad naszą ekspedycję i wydał piskliwy głos. Poszybował wysoko nad Nas, i machając skrzydłami spojrzał na nas, jego sylwetka biła żarówiastym słońcem. Zamrożeni, patrzeliśmy z podziwem na bestię, która zniknęła tak szybko jak się pojawiła. Chciałbym zapomnieć o tym doświadczeniu, które na samą myśl mnie rozgrzewa. Ale jestem na to za głupi.

Week 2 – Gdzieś na Oceanie Atlantyckim To było tylko kilka dni, ale zaczynam powoli odczuwać skutki choroby morskiej która zakorzenia się głęboko pod skórą. Czuję, ze się szybko rozchoruję, jeśli nie dobijemy do doku. Jedyną rzeczą która trzyma mnie na nogach, to wspomnienie Kukulkana. Jeden z naszych załogantów jest utalentowany pod względem pióra i atramentu, i naszkicował wspomnienie tej bestii. Mogę teraz sprawdzić, czy dobrze odwzorował całą sytuację jaką pamiętam. Przyczepiłem ten obraz w mojej kwaterze, z nadzieją że wiatr Kukulkana przyspieszy statek oraz całą ekspedycję.

Week 3 – Xian, Chiny Ląd. Nie sądziłęm, że będe kiedykolwiek tak wdzięczny moim nogom które mocno ustały na ziemi. Moze i moje nogi są słabe, a głowa lekko zakręcona, ale bezruch którego doświadczyłem na statku spowodował, że nic więcej nie chce. Czuję, że majaczenie będzie czymś, z czym będe musiał żyć w najbliższej przyszłości. Siedziałem przy oknie karczmy, spoglądając na krajobraz za oknem, i byłem przekonany, że widziałem kobietę latającą w powietrzu z ogonem węża oraz nowocześnie wyglądającym hełmem na jej głowie. Teraz jest dobry moment, abym odpoczął i nad tym pomyślał.

 

Nowe skórki

Nie dodaliśmy wszystkich skórek w ostatnim poście, więc dodajemy je teraz.

 

About Haker519

Bartosz "Haker519" Salamon.Polish forum moderator at Hi-Rez Studios forums.

Check Also

Смайт 3.11 Датамайнинг – Терра и Эрлан-Шэнь инфо, Летний ивент, Реворк пассивок, Новые карты и Новые предметы

Последний датамайнинг 3.11. Помните, что этот пост может обновиться в любой момент!

Leave a Reply

Share This